• Chris Karps, Szwecja
    Zawsze miło mi pracować z tobą Wendy!
  • Andy Marchant, Wielka Brytania
    bardzo się cieszę i powiem Ci o każdym kroku, kiedy dotarłeś i kiedy nadejdzie termin dostawy, jakość jest doskonała
  • shane bassette, Stany Zjednoczone
    Ta firma jest warta zakupu Kupiłem od nich kilka razy i będę kupować w przyszłości Doskonała obsługa klienta Bardzo pomocna przy moim zamówieniu Dałbym im 10 gwiazdek, gdybym mógł Jeszcze raz dziękuję
Osoba kontaktowa : Wendy WS: +86-13798562250
Numer telefonu : Telegram: +86-13798562250
WhatsApp : +8613798562250

Surowe steroidy Testuj undekanian CAS 5949-44-0 do wzrostu mięśni i kulturystyki w niskiej cenie

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa ML
Orzecznictwo TESTING
Numer modelu 5949 44 0
Minimalne zamówienie 10g
Cena negotiable
Szczegóły pakowania 10g, 50g, 1kg worek
Czas dostawy 1-3 dni roboczych na wysyłkę, a następnie około 5-12 dni roboczych na dostawę!
Zasady płatności , , T/T, przelew bankowy i BTC lub inna metoda płatności
Możliwość Supply 1000 kg miesięcznie
Szczegóły Produktu
dostarczać Surowy proszek sterydowy i peptydy i sarmy Nazwa Undekanian testosteronu
Formuła molekularna C30H48O3 Inne imię Andriol; Testosteron U
Okres trwałości 2 lata Analiza 99%
Funkcjonować wzrost mięśni Nr CAS 5949 44 0
High Light

Testuj undekanian

,

undekanian testosteronu

,

proszek undekanianu testosteronu

Zostaw wiadomość
opis produktu

Biały proszek Surowy proszek undekanianu testosteronu CAS 5949 44 0

Surowe steroidy Testuj undekanian CAS 5949-44-0 do wzrostu mięśni i kulturystyki w niskiej cenie 0

Co to są sterydy na masę mięśniową testosteronu undekanian?

 

Undekanian testosteronu lub undecylan testosteronu jest estrem testosteronu, który jest stosowany w leczeniu hipogonadyzmu męskiego i jest obecnie badany do stosowania jako męski środek antykoncepcyjny, undekanian testosteronu jest sprzedawany i dystrybuowany pod markami Andriol, understor, nebido, pantestone, restandol. Zawsze możesz kupić surowe proszki sterydowe za granicą, np. w Chinach, Wielkiej Brytanii, Kanadzie itp.
Zawsze widzimy andriol, ale nie wiemy, co to jest.Właściwie andriol jest wersją undekanianu sterydu anabolicznego testosteronu opracowanego przez firmę farmaceutyczną organon, mówi się, że testosteron dostaje się do organizmu jako tłuszcz przez układ limfatyczny, doświadczenie użytkownika wskazuje, że w dawce mniejszej niż 240 mg dziennie efekty są znikome , z wyjątkiem każdego początku stosowania, podczas gdy nawet w wyższych dawkach efekty są nadal minimalne, undekanian testosteronu uważa się zatem, że większość sterydów w jakiś sposób nie dostaje się do krwioobiegu, jest to powód, dla którego undekanian testowy staje się najbardziej używał sterydów wzmacniających mięśnie w kulturystyce.

Andriol to unikalny doustny produkt testosteronowy, opracowany przez międzynarodową firmę farmaceutyczną Organon.Jeden z niedawno opracowanych sterydów anabolicznych, Andriol po raz pierwszy stał się dostępny na początku lat 80-tych.Związek ten zawiera 40 mg undekanianu testosteronu na bazie oleju (kwasu oleinowego) i zamkniętego w kapsułce.Odejmując masę estru, odpowiada to dawce około 25 mg surowego testosteronu na kapsułkę.Projekt tego sterydu różni się znacznie od większości sterydów doustnych.Leki podawane doustnie zazwyczaj dostają się do krwiobiegu przez wątrobę.Gdy związek steroidowy zostanie podany w ten sposób bez jakiejś formy ochrony strukturalnej, zostanie szybko rozłożony podczas „pierwszego przejścia”.

Ten proces pozostawia bardzo mało sterydów nienaruszonych, zasadniczo dezaktywując lek.Dodanie do struktury grupy metylowej (c-17 AA) jest jednym ze sposobów ochrony jej przed tym procesem, jednak w wyniku tego wątroba jest również obciążona stresem.W niektórych przypadkach stres ten może prowadzić do faktycznego uszkodzenia tkanek wątroby, więc projektanci tego sterydu szukali innego sposobu ochrony cząsteczki testosteronu.W przypadku Andriolu udało się to osiągnąć poprzez wytworzenie formy testosteronu, która byłaby wchłaniana przez układ limfatyczny.Wynika to z jego wysokiej rozpuszczalności w tłuszczach powodowanej przez ester i jego zawiesiny w oleju.Uznano, że wchłonięcie związku w ten sposób jest bardzo korzystne, ponieważ pozwala sterydowi ominąć destrukcyjne pierwsze przejście przez wątrobę.Powinno to pozwolić, aby związek przedostał się do krwiobiegu w stanie nienaruszonym, bez potrzeby ostrej zmiany chemicznej.Ester odrywa się, gdy jest w obiegu, oczywiście, dając wolną, aktywną farmakokinetykę testosteronu Orai Testosteron.W projekcie ten steryd wydaje się być undekanianem całkowicie bezpiecznej dla wątroby i aktywnej doustnie formy testosteronu.

Aplikacja

 

Wszyscy wiemy, że undekanian testosteronu lub undecylan testosteronu jest estrem testosteronu, tutaj porozmawiajmy o tym, jak undekanian testosteronu działa w naszym codziennym życiu podczas cyklu sterydów.
1. Klinicznie hormon ten jest stosowany w androgenowej terapii zastępczej głównie w leczeniu męskiego hipogonadyzmu, a obecnie jest badany pod kątem stosowania jako męski środek antykoncepcyjny.Jest sprzedawany i dystrybuowany pod markami Andriol, Undestor, Nebido, Pantestone, Restandol, Cernos Depot, Nebido-R i Reandron 1000.
2. W minimalnym stopniu aromatyzuje, co oznacza niewielki lub żaden wzrost tkanki tłuszczowej.To sprawia, że ​​jest to pożądana alternatywa dla tych, którzy mają problemy ze zwykłymi związkami testosteronu.Undekanian testosteronu nadaje się również do treningów przed zawodami, dlatego jest bardzo popularny wśród sportowców.
3. Dodatkową zaletą undekanianu testosteronu jest to, że niearomatyzująca jakość polega na tym, że na własną produkcję hormonów w organizmie wpływa tylko długotrwałe podawanie bardzo wysokich dawek, jeśli jest stosowane w mniejszych dawkach, nie będzie miało skutków ubocznych przy wszystko.
4. Undekanian testosteronu działa tylko w niewielkim stopniu hamująco na podwzgórze, tak że rzadko ma to wpływ na uwalnianie LHRH (hormonu uwalniającego hormon luteinizujący).Jest to bardzo ważne, ponieważ LHRH stymuluje przysadkę mózgową do uwalniania gonadotropiny, która powoduje, że komórki Lediga w jądrach produkują testosteron.
5. Ponieważ undekanian testosteronu jest szybko eliminowany przez organizm, należy go również rozważyć przed zawodami wymagającymi testów antydopingowych, dzięki czemu staje się najczęściej używanym sterydem na przyrost mięśni w kulturystyce wśród zawodów.

 

Tło undekanianu testosteronu

 

Jak wszyscy wiemy undekanian testosteronu może być przepisywany do leczenia hipogonadyzmu u mężczyzn, ale ostatnio androgen jest stosowany jako męski środek antykoncepcyjny.Od lat 80. naukowcy testują różne warianty testosteronu, próbując je opracować.Podczas gdy ten ester testosteronu daje skuteczne wyniki u mężczyzn z Azji, hormon wymaga dodania innych hormonów, aby uzyskać równie dobre wyniki u mężczyzn w innych krajach, więc kulturyści i sportowcy na całym świecie mogą również przyjmować sterydy testosteronu.

Ten ester testosteronu hamuje hormon folikulotropowy (FSH) i hormon luteinizujący (LH), zakłócając sygnały wymagane przez jądra do produkcji plemników i powodując obniżenie liczby plemników.Mężczyźni zazwyczaj nie odczuwają pełnych efektów leczenia dopiero po pierwszych dwóch lub trzech miesiącach przyjmowania leku.Liczba plemników pozostaje wtedy niska przez cały czas trwania leczenia.Liczby zazwyczaj wracają do normy w dowolnym miejscu od dwóch do sześciu miesięcy po zaprzestaniu leczenia, więc nigdy nie musisz się martwić o długoterminowe skutki uboczne.

Chińscy naukowcy najpierw połączyli 200 miligramów (mg) undekanianu testosteronu z olejkiem z drzewa herbacianego i podali formułę przez wstrzyknięcie domięśniowe.Mężczyźni otrzymywali okresowe zastrzyki w ciągu 30 miesięcy.Podczas pierwszych prób u 80% do 90% mężczyzn biorących udział w badaniu liczba plemników wynosiła mniej niż milion plemników na mililitr (ml) ejakulatu.Normalne plemniki zawierają średnio około 20 milionów plemników na ml.Po trzech miesiącach leczenia męski środek antykoncepcyjny był skuteczny od 90% do 100%, dlatego jest to bardzo skuteczny steryd na przyrost masy mięśniowej w kulturystyce.

Specyfikacja

 

Homebrew testosteron Isocaproate w proszku do wstrzykiwanych sterydów anabolicznych do wstrzykiwań
Inna nazwa: undekanian testosteronu;Undecylat testosteronu;Andriol, understor, nebido, pantestone, restandol, Testocaps;testosteron, undekanian (ester);
Nr CAS: 5949-44-0
Nr EINECS: 227-712-6
Wzór cząsteczkowy: C30H48O3
Masa cząsteczkowa: 456,7
Test: 98% w górę
Wygląd: biały krystaliczny proszek
Klasa: klasa farmaceutyczna
Przechowywanie: cieniowanie, ograniczona konserwacja
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Dostawa: EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS
Zastosowanie: może być stosowany jako materiał farmaceutyczny, leki na dysfunkcje seksualne mężczyzn i hormony kory nadnerczy, leki przeciwzapalne, przeciwalergiczne, antytoksyczne.

 

Surowe steroidy Testuj undekanian CAS 5949-44-0 do wzrostu mięśni i kulturystyki w niskiej cenie 1

 

Ludzki hormon wzrostu Somatropina HGH 191aa Zastrzyki Kup proszek 191 aa hgh HGH Hormon wzrostu 191aa

 

 

Produkty powiązane:


Testosteron Enanthate
Numer CAS: 315-37-7
Propionian testosteronu Numer CAS: 57-85-2
Testosteron Sustanon 250 Zero
Cypionat testosteronu Numer CAS: 58-20-8
Octan trenbolonu Numer CAS: 10161-34-9
Trenbolon Enanthate Numer CAS: 10161-33-8
Propionian drostanolonu (Masteron) Numer CAS: 521-12-0
Drostanolone Enanthate Numer CAS: 472-61-145
Undecylenian Boldenonu (Równowaga) Numer CAS: 13103-34-9
Dekanian nandrolonu Numer CAS: 360-70-3
Fenylopropionian nandrolonu Numer CAS: 62-90-8
Anawar Numer CAS: 53-39-4
Dianabol Numer CAS: 72-63-9
Winstrol Numer CAS: 10418-03-8
Anadrol Numer CAS: 434-07-1
Methenolon Enanthate (Primobolan) Numer CAS: 303-42-4
Octan metenolonu Numer CAS: 434-05-9
Turinabol Numer CAS: 855-19-6

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Telegram/Whatsapp/Skype:

 

Ludzki hormon wzrostu Somatropina HGH 191aa Zastrzyki Kup proszek 191 aa hgh HGH Hormon wzrostu 191aa
 
 

1. OferujemyPONOWNIE ZAŁADOWAĆ usługa z bezpłatnym kosztem, jeśli towary zostały złapane przez zwyczaj.

 

2.Pełne doświadczenie w załadunku kontenerów wielkogabarytowych w chińskim porcie morskim.


3. Zapewniamy więcej usługi niestandardowe:Produkty, Etykiety, Pudełka.....


4.Termin płatności:,, Przelew bankowy orazBTC lub inna metoda płatności.

Ludzki hormon wzrostu Somatropina HGH 191aa Zastrzyki Kup proszek 191 aa hgh HGH Hormon wzrostu 191aa

 

Telegram/Whatsapp/Skype:

 

 

Surowe steroidy Testuj undekanian CAS 5949-44-0 do wzrostu mięśni i kulturystyki w niskiej cenie 2

 

O nas

Ludzki hormon wzrostu Somatropina HGH 191aa Zastrzyki Kup proszek 191 aa hgh HGH Hormon wzrostu 191aa

Surowe steroidy Testuj undekanian CAS 5949-44-0 do wzrostu mięśni i kulturystyki w niskiej cenie 3

Telegram/Whatsapp/Skype:

 

 

 

Surowe steroidy Testuj undekanian CAS 5949-44-0 do wzrostu mięśni i kulturystyki w niskiej cenie 4