• Chris Karps, Szwecja
    Zawsze miło mi pracować z tobą Wendy!
  • Andy Marchant, Wielka Brytania
    bardzo się cieszę i powiem Ci o każdym kroku, kiedy dotarłeś i kiedy nadejdzie termin dostawy, jakość jest doskonała
  • shane bassette, Stany Zjednoczone
    Ta firma jest warta zakupu Kupiłem od nich kilka razy i będę kupować w przyszłości Doskonała obsługa klienta Bardzo pomocna przy moim zamówieniu Dałbym im 10 gwiazdek, gdybym mógł Jeszcze raz dziękuję
Osoba kontaktowa : Wendy WS: +86-13798562250
Numer telefonu : Telegram: +86-13798562250
WhatsApp : +8613798562250

Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa ML
Orzecznictwo TESTING
Numer modelu Tesamorelin
Minimalne zamówienie 1 pudełko
Cena US $73.5-$80
Szczegóły pakowania 2 mg na fiolkę 10 vails / pudełko, opakowanie w białym pudełku i dowolna metoda pakowania odpowiedni
Czas dostawy 1-3 dni roboczych na wysyłkę, około 3-12 dni roboczych na dostawę!
Zasady płatności , , T/T, Przelew bankowy i BTC lub inna niezawodna metoda płatności
Możliwość Supply 5000 pudełek na miesiąc
Szczegóły Produktu
Czystość 99% min Klasa standardowa Klasa lekarska
Nr CAS 218949-48-5 Nazwa produktu Tesamorelin
Okres trwałości 2 lata Rodzaj Pomocnicze i inne lecznicze substancje chemiczne
Analiza HPLC 99% Kolor biały proszek
Składowanie Chłodnia MF C30H44N8O10S2
Zostaw wiadomość
opis produktu

Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5

Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5 0

Syntetyczny hormon peptydowy Tesamorelin redukujący tłuszcz żołądkowy

Nazwa produktu Tesamorelin, Egrifta
Nr CAS 218949-48-5
Formuła molekularna C221H366N72O67S
Waga molekularna 5135.9Tesamorelin (INN) (nazwa handlowa Egrifta) to syntetyczna forma hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH), która jest stosowana w leczeniu lipodystrofii związanej z HIV.Jest produkowany i rozwijany przez Theratechnologies, Inc. z Kanady.

Tesamorelin to syntetyczny peptyd składający się ze wszystkich 44 aminokwasów ludzkiego GHRH z dodatkiem grupy kwasu trans-3-heksenowego


Tesamorelin stosuje się w celu zmniejszenia nadmiaru tłuszczu w żołądku u niektórych pacjentów zakażonych wirusem HIV.

Tesamorelin jest analogiem ludzkiego czynnika uwalniającego hormon wzrostu (GRF).Działa poprzez stymulację przysadki mózgowej do uwalniania hormonu wzrostu (GH).Powoduje to rozpad nadmiaru tłuszczu w żołądku.

NIE używaj tesamoreliny, jeśli:

jesteś uczulony na którykolwiek składnik tesamoreliny lub na mannitol
jesteś w ciąży
masz raka, niedoczynność przysadki mózgowej lub guza przysadki mózgowej
usunięto przysadkę, operację przysadki, radioterapię głowy lub uraz głowy
Skontaktuj się natychmiast ze swoim lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z powyższych dotyczy Ciebie.

Pokaz slajdów: 21 Fakty dotyczące zapalenia stawów: to zmienia zasady gry
21 faktów na temat zapalenia stawów: to zmienia zasady gry
Przed użyciem tesamoreliny:

Niektóre schorzenia mogą wchodzić w interakcje z tesamoreliną.Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie, jeśli występują jakiekolwiek schorzenia, zwłaszcza jeśli którekolwiek z poniższych dotyczy Ciebie:

jeśli planuje zajść w ciążę lub karmi piersią
jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki na receptę lub bez recepty, preparaty ziołowe lub suplementy diety
jeśli masz alergie na leki, pokarmy lub inne substancje
jeśli masz historię raka, nienowotworowe narośla lub cukrzycę
jeśli u pacjenta występują poważne problemy z oddychaniem (np. niewydolność oddechowa);poważna choroba spowodowana powikłaniami po operacji, urazem lub urazem;lub problemy z nerkami lub wątrobą
Niektóre LEKI MOGĄ WCHODZIĆ Z tesamoreliną.Poinformuj swojego lekarza, jeśli przyjmujesz jakiekolwiek inne leki, w szczególności którekolwiek z poniższych:

Leki przeciwdrgawkowe (np. fenytoina), kortykosteroidy (np. prednizon), cyklosporyna lub hormony płciowe (np. estradiol, testosteron), ponieważ ryzyko ich działań niepożądanych może być zwiększone przez tesamorelinę
Może to nie być pełna lista wszystkich interakcji, które mogą wystąpić.Zapytaj swojego lekarza, czy tesamorelin może wchodzić w interakcje z innymi lekami, które przyjmujesz.Skontaktuj się z lekarzem przed rozpoczęciem, zatrzymaniem lub zmianą dawki jakiegokolwiek leku.


Jak korzystać z tesamoreliny:

Stosuj tesamorelin zgodnie z zaleceniami lekarza.Dokładne instrukcje dotyczące dawkowania znajdują się na etykiecie leku.

Dodatkowa ulotka dla pacjenta jest dostępna z tesamorelin.Jeśli masz pytania dotyczące tych informacji, porozmawiaj z farmaceutą.
Tesamorelin jest zwykle podawany jako zastrzyk w gabinecie lekarskim, szpitalu lub klinice.Jeśli będziesz używać tesamorelin w domu, lekarz nauczy Cię, jak z niej korzystać.Upewnij się, że rozumiesz, jak korzystać z tesamorelin.Postępuj zgodnie z procedurami, których się nauczyłeś, gdy używasz dawki.Skontaktuj się z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Nie należy stosować tesamoreliny, jeśli zawiera cząsteczki, jest mętny lub przebarwiony lub jeśli fiolka jest pęknięta lub uszkodzona.
Użyj odpowiedniej techniki, której nauczył cię lekarz.Wstrzykiwać głęboko pod skórę, NIE do żyły lub mięśnia.
Pamiętaj, aby przy każdej dawce zmieniać miejsce wstrzyknięcia w okolicy żołądka zgodnie z zaleceniami.Nie wstrzykiwać tesamoreliny w tkankę bliznowatą, siniaki lub pępek.
Tesamorelin należy wymieszać przed użyciem.Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza, jak mieszać.
Nie przygotuj tesamoreliny, dopóki nie będziesz gotowy do jej użycia.Po zmieszaniu należy od razu użyć tesamorelin i wyrzucić niewykorzystane lekarstwa.Nie przechowywać przygotowanych dawek do późniejszego wykorzystania.
Ten produkt, a także strzykawki i igły należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.Nie używać ponownie igieł, strzykawek ani innych materiałów.Zapytaj swojego lekarza, jak pozbyć się tych materiałów po użyciu.Postępuj zgodnie ze wszystkimi lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji.
Jeśli pominiesz dawkę tesamoreliny, użyj jej tak szybko, jak to możliwe.Jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, pomiń pominiętą dawkę i wróć do zwykłego schematu dawkowania.Nie stosować 2 dawek na raz.
Zapytaj swojego lekarza o wszelkie pytania dotyczące stosowania tesamorelin.

Ważna, bezpieczna informacja:

Bezpieczeństwo długotrwałego stosowania tesamoreliny nie jest znane.Skontaktuj się z lekarzem, jeśli Twój stan nie ulegnie poprawie podczas stosowania tesamoreliny.
Tesamorelin nie jest przeznaczony do kontrolowania utraty wagi.
Tesamorelin może podnieść poziom cukru we krwi.Wysoki poziom cukru we krwi może powodować uczucie dezorientacji, senności lub pragnienia.Może również sprawić, że zaczniesz się rumienić, szybciej oddychać lub mieć owocowy zapach oddechu.Jeśli wystąpią te objawy, natychmiast poinformuj o tym lekarza.
Pacjenci z cukrzycą - Tesamorelin może wpływać na poziom cukru we krwi.Sprawdź ściśle poziom cukru we krwi.Przed zmianą dawki leku przeciwcukrzycowego należy zapytać lekarza.
TESTY LABORATORYJNE, w tym poziom IGF-I i poziom cukru we krwi, mogą być wykonywane podczas stosowania tesamoreliny.Testy te mogą być używane do monitorowania stanu zdrowia lub sprawdzania skutków ubocznych.Pamiętaj, aby zachować wszystkie wizyty u lekarza i laboratorium.
Tesamorelin nie należy stosować u DZIECI;bezpieczeństwo i skuteczność u dzieci nie zostały potwierdzone.
CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ: Nie używaj tesamorelin, jeśli jesteś w ciąży.Może spowodować uszkodzenie płodu.Unikaj zajścia w ciążę podczas jego przyjmowania.W przypadku zajścia w ciążę należy przerwać przyjmowanie tesamoreliny i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.Nie wiadomo, czy lek ten znajduje się w mleku matki.Matki zakażone wirusem HIV nie powinny karmić piersią.Istnieje ryzyko przeniesienia zakażenia HIV lub tesamoreliny na dziecko.
Możliwe skutki uboczne tesamoreliny:

Wszystkie leki mogą powodować działania niepożądane, ale wiele osób nie ma żadnych skutków ubocznych lub ma niewielkie skutki.Skontaktuj się z lekarzem, jeśli którykolwiek z tych NAJCZĘSTSZYCH działań niepożądanych utrzymuje się lub staje się uciążliwy:

Mdłości;nocne poty;niestrawność;problemy ze snem;wymioty.

Natychmiast zasięgnij pomocy medycznej, jeśli wystąpi którykolwiek z tych POWAŻNYCH działań niepożądanych:
Ciężkie reakcje alergiczne (wysypka; zaczerwienienie; pokrzywka; swędzenie; trudności w oddychaniu; ucisk w klatce piersiowej; obrzęk ust, twarzy, warg, gardła lub języka);ból ramion, stawów, nóg lub mięśni;pieczenie, drętwienie lub mrowienie skóry;zmniejszony zmysł dotyku;omdlenia lub omdlenia;szybkie lub nieregularne bicie serca;zmiany psychiczne lub nastroju (np. depresja);bolesność lub sztywność mięśni lub stawów;drętwienie, ból lub osłabienie nadgarstka, dłoni lub palców;zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, ból, podrażnienie, wysypka, krwawienie lub zasinienie w miejscu wstrzyknięcia;duszność lub trudności w oddychaniu;obrzęk dłoni, kostek lub stóp;objawy wysokiego stężenia cukru we krwi (np. zwiększone pragnienie, głód lub oddawanie moczu; splątanie; senność; zaczerwienienie; szybki oddech; owocowy zapach oddechu).

 

Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5 1

 

 

 

 

 
Ludzki hormon wzrostu Somatropina HGH 191aa Zastrzyki Kup proszek 191 aa hgh HGH Hormon wzrostu 191aa
Gorące produkty
Produkt Spe. Produkt Spe.
HGH 2iu CJC1295 Z DAC 2mg
HGH 10iu CJC1295 Z DAC 5mg
HGH 15iu CJC1295 bez DAC 2mg
PIÓRO HGH 10iu CJC1295 bez DAC 5mg
20 iu Mod grf1-29 10mg
36iu PT141 (Bremelanotyd) 10mg
HCG 5000iu Ipamorelin 2mg
CKM 75 jednostek Ipamorelin 5mg
Surowy proszek HGH >99% MGF 2mg
Surowy proszek HCG >99% PEG MGF 2mg
Fragment HGH 176-191 2mg Sermorelina 2mg
Fragment HGH 176-191 5mg MT1 10mg
Fragment HGH 176-191 10mg MT2 10mg
TB500 2mg Gonadorelina 2mg
TB500 5mg DSIP 2mg
TB500 10mg Triptoreli/Gnrh Triptoreli 2mg
GHRP-2 10mg selank 5mg
GHRP-2 5mg oksytocyna 2mg
GHRP-2 2mg Tesamorelin 2mg
GHRP-6 10mg Aod9604 2mg
GHRP-6 5mg Epitalon 10mg
GHRP-6 2mg BPC157 10mg
IGF LR3-1 0,1 mg BPC157 5mg
IGF LR3-1 0,5 mg BPC157 2mg
IGF LR3-1 1mg Adipotode 2mg
Folistatyna 344 1mg Aicar 50mg
GDF-8 1mg Semax 5mg
ACE-031 1mg Tymalina 63958-90-7 5mg
GHK-Cu 100mg Tymozyna alfa-1 5mg
Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5 2

1. OferujemyPONOWNIE ZAŁADOWAĆ usługa z bezpłatnym kosztem, jeśli towary zostały złapane przez zwyczaj.

 

2. BezpłatnyPróbkadla ciebie, po prostu zapłać koszt wysyłki.

 

3.Pełne doświadczenie w załadunku kontenerów wielkogabarytowych w chińskim porcie morskim.


4. Zapewniamy więcej usługi niestandardowe:Produkty, Etykiety, Pudełka.....


5.Termin płatności:,, Przelew bankowyorazBTC lub inna metoda płatności.

Ludzki hormon wzrostu Somatropina HGH 191aa Zastrzyki Kup proszek 191 aa hgh HGH Hormon wzrostu 191aa

 

 

Ludzki hormon wzrostu Somatropina HGH 191aa Zastrzyki Kup proszek 191 aa hgh HGH Hormon wzrostu 191aa

Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5 3

 

 

 

Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5 4Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5 5

 

Tesamorelin Peptydy budujące mięśnie Egrifta Peptydy utraty tłuszczu Steroidy CAS 218949-48-5 6