• Chris Karps, Szwecja
    Zawsze miło mi pracować z tobą Wendy!
  • Andy Marchant, Wielka Brytania
    bardzo się cieszę i powiem Ci o każdym kroku, kiedy dotarłeś i kiedy nadejdzie termin dostawy, jakość jest doskonała
  • shane bassette, Stany Zjednoczone
    Ta firma jest warta zakupu Kupiłem od nich kilka razy i będę kupować w przyszłości Doskonała obsługa klienta Bardzo pomocna przy moim zamówieniu Dałbym im 10 gwiazdek, gdybym mógł Jeszcze raz dziękuję
Osoba kontaktowa : Wendy WS: +86-13798562250
Numer telefonu : Telegram: +86-13798562250
WhatsApp : +8613798562250

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa ML
Orzecznictwo TESTING
Numer modelu MT2
Minimalne zamówienie 1 pudełko
Cena US $40-$80
Szczegóły pakowania 10mg na fiolkę 10 vails/pudełko, opakowanie w białym pudełku i dowolna metoda pakowania odpowiednia
Czas dostawy 1-3 dni roboczych na wysyłkę, około 3-12 dni roboczych na dostawę!
Zasady płatności , , T/T, Przelew bankowy i BTC lub inna niezawodna metoda płatności
Możliwość Supply 5000 pudełek na miesiąc
Szczegóły Produktu
Czystość 99% min Klasa standardowa Klasa lekarska
Nr CAS 121062-08-6 Nazwa produktu Melanotan II
Okres trwałości 2 lata Rodzaj Pomocnicze i inne lecznicze substancje chemiczne
Analiza HPLC 99% Kolor biały proszek
Składowanie Chłodnia MF C50H69N15O9
Zostaw wiadomość
opis produktu

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 0

melanotan 2

Melanotan II (PT-14) jest syntetycznym analogiem hormonu peptydowego, hormonu stymulującego α-melanocyty (α-MSH).

Melanotan II działa jako nieselektywny agonista receptorów melanokortyny, MC1, MC3, MC4, MC5.
Melanogeneza wytwarzana przez melanotan II jest spowodowana aktywacją receptora MC1, podczas gdy uważa się, że jego skutki seksualne są związane z jego zdolnością do aktywacji receptora MC4 (chociaż uważa się, że MC3 również może być zaangażowany).
Inne skutki działania melanotanu II, najczęściej uważane za działania niepożądane, obejmują zaczerwienienie, nudności, wymioty, rozciąganie, ziewanie i utratę apetytu (ostatni poprzez aktywację MC4).

Melanotan II (MT-2) Opis

Melanotan II to syntetyczny wariant peptydowy hormonu peptydowego, zwanego hormonem stymulującym alfa melanocyty lub MSH, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie i jest odpowiedzialny za stymulację melanogenezy, peptydowego procesu pigmentacji skóry.Alpha-MSH aktywuje niektóre receptory melanokortyny w procesie wywierania jej działania.Rzeczywiście, MSH wywiera również silny wpływ na metabolizm lipidów, apetyt i libido poprzez te receptory melanokortyny.W rezultacie Melanotan-1 efekty opalania skóry bez słońca.Podczas gdy Melanotan 2 i PT-141 były szeroko badane jako potencjalne środki zaradcze w leczeniu dysfunkcji seksualnych, Melanotan-1 był szeroko badany pod kątem stosowania w ochronie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego ze światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę .

 

Melanotan 2 Tanning Injections (znany również jako MT2) został po raz pierwszy zsyntetyzowany na Uniwersytecie Arizony.Tamtejsze badania wiedziały, że jedną z najlepszych metod obrony przed rakiem skóry była aktywowana w skórze melanina – opalenizna.Postawili hipotezę, że skutecznym sposobem na zmniejszenie liczby zachorowań na raka skóry u ludzi byłoby wywołanie naturalnego systemu pigmentowego organizmu do wytworzenia ochronnej opalenizny przed ekspozycją na promieniowanie UV.Naturalnie występujący w organizmie hormon MSH powoduje melanogenezę, proces, w którym komórki pigmentowe skóry (melanocyty) wytwarzają pigment skóry (melaninę).Przetestowali, aby sprawdzić, czy podawanie tego endogennego hormonu bezpośrednio do organizmu może być skuteczną metodą powodowania opalania bez słońca.Odkryli, że choć wydaje się działać, naturalny MSH ma zbyt krótki okres półtrwania w organizmie, aby mógł być praktycznym lekiem terapeutycznym.Postanowili więc znaleźć silniejszą i stabilniejszą alternatywę, która byłaby bardziej praktyczna.

Po zsyntetyzowaniu i przebadaniu setek cząsteczek, naukowcy pod kierunkiem Victora J. Hruby i Mac E. Hadley, znaleźli peptyd [Nle4, D-Phe7] MSH, który był około 1000 razy silniejszy niż naturalny MSH.Nazwali tę nową cząsteczkę peptydu „Melanotan” (później Melanotan-1, obecnie znany jako afamelanotyd).Następnie opracowali inny analog, Ac-Nle-cyklo[Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys]-NH2), który nazwali „Melanotan” Tanning Injection.Naukowcy mieli nadzieję, że wykorzystają te peptydy do zwalczania czerniaka poprzez stymulację naturalnego mechanizmu pigmentacji organizmu do tworzenia opalenizny bez konieczności uprzedniego narażenia na szkodliwe poziomy promieniowania UV.To z kolei, postawili hipotezę, może zmniejszyć ryzyko uszkodzenia skóry, które może ostatecznie prowadzić do raka skóry.

Pilotażowe badanie kliniczne I fazy przeprowadzone na trzech mężczyznach przez College of Medacine, Wydział Farmakologii Uniwersytetu Arizony w Tuscon w Arizonie, przeprowadzone w 1996 r., wykazało, że zastrzyki opalające „Melanotan” mają działanie opalające u ludzi, którym podaje się tylko 5 małych dawek co drugi dzień przez wstrzyknięcie podskórne”. Zgłaszanymi działaniami niepożądanymi były łagodne nudności i „kompleks rozciągania i ziewania”, które korelowały ze spontanicznymi erekcjami prącia.

Departament Farmakologii University of Arizona College of Medacin opublikował w 1998 roku, że objęło 10 mężczyzn cierpiących na psychogenne zaburzenia erekcji.Ich badanie wykazało, że zastrzyki opalające „melanotan” są silnym inicjatorem erekcji u mężczyzn z psychogennymi zaburzeniami erekcji i mają możliwe do opanowania skutki uboczne w dawce 0,025 mg/kg.

Melanotan II Tanning Injections jest silnym inicjatorem erekcji prącia u mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Melanotan 2 Spec.

Alias: Melanotan 2, Melanotan, Mt II, Melanotan 2 (MT2) Melanotan-II
CAS 121062-08-6
Czystość (metodą HPLC): 99,00%
Sekwencja: Ac-Nle-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys-NH2
Wzór cząsteczkowy: C50H69N15O9
Masa cząsteczkowa: 1024,2
Wygląd: biały proszek
Cena: cena fabryczna (do negocjacji)
Pakowanie: dyskretne i ukryte opakowanie, aby przejść przez odprawę celną.
Warunki przechowywania;z dala od światła, chłodni (2-8 stopni)
Zastosowanie: utrzymywanie zdrowia i promowanie wzrostu.zapobieganie rakowi skóry wywołanemu przez światło słoneczne;Zaburzenia seksualne i rozkład tłuszczu.
Promowanie opalania skóry.chroniący przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego ze światła słonecznego.
Standard: klasa medyczna

Jak stosować Melanotan 2

Mieszanie roztworu
Zdejmij nasadkę z fiolki do wstrzykiwań do opalania Melanotan 2.
Wytrzeć powierzchnię górnej części fiolki dołączoną chusteczką nasączoną alkoholem i wyrzucić chusteczkę.
Przetrzeć powierzchnię rurki do wstrzykiwania wody (lub szklanej fiolki z wodą w zależności od zamówionego opakowania) załączoną chusteczką nasączoną alkoholem i wyrzucić chusteczkę.
Wyjąć załączoną strzykawkę z opakowania.Upewniając się, że rurka do wstrzykiwania wody jest ustawiona pionowo, włożyć igłę strzykawki w ściankę boczną wody.
Teraz odciągnij tłok strzykawki, aby pobrać 1 ml wody i powoli wyciągnij strzykawkę.
Włożyć strzykawkę do fiolki Melanotan 2 Tanning Injection i nacisnąć tłok, aby całkowicie opróżnić strzykawkę z wody i powoli wyjąć strzykawkę z fiolki.Nie wstrząsaj roztworem.
Umieść roztwór Melanotan 2 w lodówce do przechowywania, aż będzie gotowy do użycia.
Upewnij się, że założyłeś nasadki na strzykawki i ostrożnie je wyrzuć.
Zmieszałeś już roztwór do wstrzykiwania Melanotan 2 Tanning.Proszę przechowywać roztwór w lodówce.

Jak używać Melanotan II do opalania?

Melanotan II jest zazwyczaj dostarczany w fiolkach zawierających 10 mg liofilizowanego (liofilizowanego) proszku.Fiolki są rekonstytuowane w odpowiedniej ilości bakteriostatycznej lub sterylnej wody, dodawanej do fiolki za pomocą strzykawki.Przykładowa dogodna ilość wody to 2,5 ml.Gdy stosuje się taką ilość wody, otrzymany roztwór zawiera 4 mg MT-II na ml.Jeśli na przykład chce się przyjąć dawkę 1 mg, należy wstrzyknąć objętość 0,25 ml lub „25 IU”, jak zaznaczono na strzykawce insulinowej.Zastrzyk może być podskórny, domięśniowy lub dożylny, zgodnie z osobistymi preferencjami.

Zastrzyk zazwyczaj odbywa się tylko raz dziennie, ale gdy osoba najpierw próbuje leku i ocenia tolerancję, zastrzyk można podzielić na dwie mniejsze dawki dziennie.
Typowy zakres dawkowania wynosi 0,5 do 2,0 mg/dzień, przy czym korzystny zakres wynosi 0,5 do 1,0 mg/dzień.Jednak najlepiej jest najpierw ocenić tolerancję przy niższych dawkach 0,25 mg na raz.
Po rekonstytucji fiolkę Melanotan II najlepiej wypić w całości w ciągu 30 dni.Przed rekonstytucją MT-II należy przechowywać w lodówce lub zamrażarce, ale dopuszcza się transport bez lodówki.

Zasadniczo należy przerwać stosowanie, jeśli MT-II w konkretnym przypadku powoduje problemy ze zwiększonym wzrostem, liczbą lub zaciemnieniem znamion.

Efekt Melanotan II jest dość długotrwały.Może się nawet zdarzyć, że potrzeba roku lub więcej, aby efekt cyklu w dużej mierze zniknął.Stosowanie cykli konserwacyjnych może utrzymywać efekt w nieskończoność.Z reguły konserwacja wymaga około 2 do 3 razy więcej MT-II rocznie, niż było potrzebne w pierwszym cyklu.Można to przyjąć jako łącznie 2 do 3 cykli rocznie wykonywanych w taki sam sposób, jak cykl początkowy, lub dowolny częstszy schemat dawkowania zapewniający tę całkowitą ilość MT-II rocznie.

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 1

 


 

 

 

 


 

Gorące produkty
Produkt Spe. Produkt Spe.
HGH 2iu CJC1295 Z DAC 2mg
HGH 10iu CJC1295 Z DAC 5mg
HGH 15iu CJC1295 bez DAC 2mg
PIÓRO HGH 10iu CJC1295 bez DAC 5mg
20 iu Mod grf1-29 10mg
36iu PT141 (Bremelanotyd) 10mg
HCG 5000iu Ipamorelin 2mg
CKM 75 jednostek Ipamorelin 5mg
Surowy proszek HGH >99% MGF 2mg
Surowy proszek HCG >99% PEG MGF 2mg
Fragment HGH 176-191 2mg Sermorelina 2mg
Fragment HGH 176-191 5mg MT1 10mg
Fragment HGH 176-191 10mg MT2 10mg
TB500 2mg Gonadorelina 2mg
TB500 5mg DSIP 2mg
TB500 10mg Triptoreli/Gnrh Triptoreli 2mg
GHRP-2 10mg selank 5mg
GHRP-2 5mg oksytocyna 2mg
GHRP-2 2mg Tesamorelin 2mg
GHRP-6 10mg Aod9604 2mg
GHRP-6 5mg Epitalon 10mg
GHRP-6 2mg BPC157 10mg
IGF LR3-1 0,1 mg BPC157 5mg
IGF LR3-1 0,5 mg BPC157 2mg
IGF LR3-1 1mg Adipotode 2mg
Folistatyna 344 1mg Aicar 50mg
GDF-8 1mg Semax 5mg
ACE-031 1mg Tymalina 63958-90-7 5mg
GHK-Cu 100mg Tymozyna alfa-1 5mg

 

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 2

 

1. OferujemyPONOWNIE ZAŁADOWAĆ usługa z bezpłatnym kosztem, jeśli towary zostały złapane przez zwyczaj.

 

2. BezpłatnyPróbkadla ciebie, po prostu zapłać koszt wysyłki.

 

3.Pełne doświadczenie w załadunku kontenerów wielkogabarytowych w chińskim porcie morskim.


4. Zapewniamy więcej usługi niestandardowe:Produkty, Etykiety, Pudełka.....


5.Termin płatności:,, Przelew bankowy orazBTC lub inna metoda płatności.

 

 

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 3

O nas

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 4

 

 

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 5

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 6Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 7Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu MT-2 / Melanotan II do iniekcji do opalania skóry 8